Przeskocz do treści

Delta mi!

Loading

XXIII Olimpiada Informatyczna

o artykule ...

  • Publikacja w Delcie: czerwiec 2016
  • Publikacja elektroniczna: 1 czerwca 2016
  • Wersja do druku [application/pdf]: (67 KB)
obrazek

W dniach 12-16 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbyły się zawody III stopnia XXIII Olimpiady Informatycznej. Zostało do nich zakwalifikowanych 96 zawodników. W ciągu dwóch dni zawodów finałowych zawodnicy mieli do rozwiązania w sumie sześć zadań programistycznych ocenianych od 0 do 100 punktów.

W dniach 12-16 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbyły się zawody III stopnia XXIII Olimpiady Informatycznej. Zostało do nich zakwalifikowanych 96 zawodników. W ciągu dwóch dni zawodów finałowych zawodnicy mieli do rozwiązania w sumie sześć zadań programistycznych ocenianych od 0 do 100 punktów.

Komitet Główny przyznał tytuły laureata I, II i III miejsca zawodnikom, którzy w zawodach finałowych uzyskali, odpowiednio, co najmniej 500, 400 i 250 punktów, i wyróżnił zawodników, którzy w finale uzyskali co najmniej 200 punktów. Poniżej publikujemy listę tych zawodników (w nawiasach liczba zdobytych punktów oraz szkoła). Lista wszystkich finalistów jest dostępna na http://oi.edu.pl.

laureaci I miejsca

1.
Jarosław Kwiecień (591, Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław)
2.
Mateusz Radecki (584, VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Radom)
3.
Paweł Burzyński (538, III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia)
4.
Juliusz Pham (533, III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia)
5.
Bartłomiej Karasek (519, Zespół Szkół nr 1, Grodzisk Maz.)
6.
Mariusz Trela (516, V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków)
7.
Maciej Sypetkowski (513, I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły, Krasnystaw)

laureaci II miejsca

8.
Stanisław Szcześniak (470, XIV LO, Warszawa)
9.
Franciszek Budrowski (462, I LO, Białystok)
10.
Piotr Kowalewski (458, III LO, Gdynia)
11.
Łukasz Kondraciuk (457, IV LO, Rzeszów)
12.
Jan Tabaszewski (447, XIV LO, Warszawa)
13.
Michał Tepper (434, ZSO nr 6, Bydgoszcz)
14.
Tomasz Kościuszko (431, XIV LO, Warszawa)
15.
Michał Górniak (428, I LO, Legnica)
16.
Piotr Grabowski (419, I LO, Lublin)
17.
Jakub Boguta (416, I LO, Lublin)

laureaci III miejsca

18.
Stanisław Strzelecki (385, XIV LO, Warszawa)
19.
Anadi Agrawal (375, LO nr XIV, Wrocław)
20.
Marek Żochowski (374, III LO, Gdynia)
21.
Anna Białokozowicz (366, I LO, Białystok)
22.
Kacper Kluk (357, III LO, Gdynia)
23.
Rafał Łyżwa (344, VI LO, Radom)
24.
Kacper Walentynowicz (344, III LO, Gdynia)
25.
Piotr Pawlak (338, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia, Gdańsk)
26.
Jan Lebioda (328, XIV LO, Warszawa)
27.
Piotr Borowski (316, I LO, Lublin)
28.
Tomasz Grześkiewicz (311, XIV LO, Warszawa)
29.
Mateusz Gienieczko (309, III LO, Gdynia)
30.
Mateusz Hazy (308, LO nr XIV, Wrocław)
31.
Cyryl Waśkiewicz (304, XIV LO, Warszawa)
32.
Mateusz Szpyrka (303, V LO, Kraków)
33.
Tomasz Nowak (296, XIV LO, Warszawa)
34.
Jan Olkowski (292, XIV LO, Warszawa)
35.
Konrad Staniszewski (288, VI LO, Radom)
36.
Maciej Nadolski (284, III LO, Gdynia)
37.
Piotr Kuczko (280, I LO, Białystok)
38.
Krzysztof Potępa (279, V LO, Kraków)
39.
Jakub Bartmiński (273, XIV LO, Warszawa)
40.
Agnieszka Dudek (270, LO nr XIV, Wrocław)
41.
Adam Pawłowski (268, VIII LO, Poznań)
42.
Łukasz Janeczko (266, V LO, Kraków)
43.
Michał Niciejewski (258, XIII LO, Szczecin)
44.
Kamil Ćwintal (253, ZSO, Ożarów)
45.
Igor Dolecki (251, XIV LO, Warszawa)
46.
Michał Siennicki (250, XIV LO, Warszawa)

finaliści z wyróżnieniem

Jakub Zadrożny (248, LO nr III, Wrocław)
Krzysztof Piesiewicz (247, VIII LO, Warszawa)
Artur Puzio (245, XIV LO, Warszawa)
Kamil Piechowiak (242, VIII LO, Poznań)
Rafał Pragacz (242, ZS Sióstr Nazaretanek, Kielce)
Iwona Kotlarska (237, XIV LO, Warszawa)
Piotr Bujakowski (232, V LO, Kraków)
Jakub Obuchowski (232, I LO, Białystok)
Alicja Chaszczewicz (226, LO nr XIV, Wrocław)
Tomasz Ponitka (226, LO nr XIV, Wrocław)
Tomasz Kanas (220, III LO, Gdynia)
Mateusz Maciej Masłowski (215, Gimnazjum nr 24, Gdynia)
Krzysztof Małysa (214, XIII LO, Szczecin)
Bartosz Rudzki (214, LO nr XIV, Wrocław)
Bartłomiej Wrona (211, XXVII LO, Warszawa)
Mateusz Orda (206, LO nr III, Wrocław)
Marek Skiba (206, Prywatne Gimnazjum, Lublin)
Wojciech Gołaszewski (205, LO nr XIV, Wrocław)
Michał Łopata (205, I LO, Białystok)
Julia Majkowska (205, LO nr XIV, Wrocław)
Konstanty Subbotko (205, XIV LO, Warszawa)
Paweł Anikiel (204, III LO, Gdynia)
Grzegorz Eugeniusz Uriasz (200, I LO, Krosno)